SHITJE HOT

Produkte Featured

10 orët më të mira luksoze dhe të lira, kopje 1:1 të zgjedhura për ju

Siç e dimë të gjithë, kur zotëroni një orë kopje luksoze, mund të jetë një shembull i mirë për pamjen tuaj. Do të shkëlqeni në turmë me orën më të mirë luksoze, pa marrë parasysh se ku jeni. , Kur dëshironi të blini një orë luksoze 1:1 kopje, mund të jetë sfiduese të blini pamjen që ju përshtatet më së miri. Këtu, ju mund të blini orën më të përshtatshme luksoze, pa marrë parasysh se në cilin festival apo vend, kur zotëroni një orë të tillë. Ose kur dëshironi t'i jepni një pamje luksoze personit tuaj të preferuar është gjithashtu një zgjedhje perfekte.

Gjatë viteve, ne kemi studiuar shumë orë kopje dhe kemi testuar dhe vlerësuar shumë orë. Pas mirëkuptimit dhe diskutimit tonë të thellë, gjetëm orët më të mira luksoze 1:1, kopje të orarit në orën më të mirë autentike. , Sigurisht që përfshin edhe funksionin e orës, bukurinë dhe nëse ajo është e papërshkueshme nga uji. Nëpërmjet rekomandimit tonë, ju mund të gjeni orën tuaj të preferuar të kopjes luksoze. Në përzgjedhjen tonë të 320 orëve Rolex kopje, ne kemi zgjedhur dhjetë orët më të mira luksoze të Rolex në vijim. Këto duhet të jenë orët tuaja më të vlefshme për të blerë kopje luksoze në 2022.

Rolex Submariner 116610LN Forma e zezë për meshkuj 40 mm

Rolex 116610LN: Rripi më i mirë i kësaj ore luksoze është 18 cm i gjatë dhe trashësia e kasës është 15 mm. Lëvizja e tij përdor një tregues automatik të Rolex Caliber 2836, një orë klasike e serisë Submariner, me një madhësi prej 40 mm, gjerësia e orës është 20 mm. Materiali i rripit është çelik inox argjendi. Është një orë unisex.

Rolex Daytona për meshkuj 116518 MDR 40 mm Automatik

Lëvizja e kësaj ore më të mirë Rolex 116518 MDR është automatike; seria është Daytona, trashësia e kasës është rreth 16 mm, ngjyra e rripit është e zezë, është një orë luksoze e krijuar posaçërisht për meshkuj. Madhësia e kasës së tij është 40 mm, gjerësia e orës është 20 mm, dhe thjerrëza është prej kristali safiri. Kutia është prej 316L e fortë, e cila nuk zbehet, deformon apo konsumon kurrë lëkurën dhe është miqësore me mjedisin.

Rolex Daytona 116506IBLDO Thirrje për meshkuj me ngjyrë blu të akullt automatike me ton argjendi

Ejani për të parë këtë "Rolex Daytona 116506IBLDO" për meshkuj "Blue akullore" automatike me ton argjendi; u aplikua me një motor të qëndrueshëm Rolex Caliber 7750. Është një orë për meshkuj, madhësia e së cilës është 40 mm. Numri unik Ice blu ju jep gjithashtu një ndjesi të freskët për Rolex Daytona; byzylyku ​​i gocës së detit në ngjyrë argjendi gjithashtu mund t'u përshtatet njerëzve me perimetër të ndryshëm të duarve. Blini këtu, vetëm nga 199$!

Forma e zezë për meshkuj Rolex Datejust 116233CJDJ me ngjyrë argjendi

Kjo më e mirë Rolex Datejust 116233CJDJ është një orë automatike luksoze, aplikohet me një numërues të zi dhe rezerva e energjisë së orës është rreth 40 orë. Kutia me ngjyrë argjendi na tregon gjithashtu një shije të lartë të kësaj ore Rolex; trashësia e saj është rreth 12 mm. Një përshtypje të fortë ju jep edhe byzylyku ​​Jubile me dy ngjyra, i cili është 20 mm; blini tani për Rolex Datejust, vetëm 169 USD!

Automatik për meshkuj Rolex Submariner 126610LV

Ora Rolex 126610LV është një orë automatike. Është ora më e njohur në serinë e nëndetëseve. Është bërë nga një rrip inox. Rripi i tij është 18 cm i gjatë. Madhësia e kasës së kësaj ore luksoze është 40 mm; madhësia është zgjidhja më e mirë për meshkujt, tani mund të blini një orë luksoze kopje luksoze 126610LV për një minimum prej $169!

Rolex Datejust rozë 116234-0120 Argjend-ton

Në hetimin dhe kërkimin tonë, Rolex 116234-0120 është një orë në modë dhe luksoze në mesin e orëve me kopje luksoze. Ngjyra e numrit të kësaj ore është rozë dhe është shumë e përshtatshme edhe për të dashurën tuaj. Nëse ju pëlqen roza, mund ta blini edhe këtë orë. Kjo është një orë në modë në Datejust, ideale për t'u veshur nga të gjithë. Lëvizja e tij është gjithashtu automatike. Numri i tij është prej xhami kristali safiri, një gotë e përhapur kudo, por mund ta mbrojë orën tuaj nga gërvishtjet. Tani është aq i ulët sa 139, i pari vjen, i pari shërbehet!

Rolex Gmt-Master Ii për meshkuj 126710BKSJ automatike me ton argjendi 40 mm

Shikoni këtë Rolex Gmt-Master Ii Automatik për meshkuj 126710BKSJ me ngjyrë argjendi 40 mm, një nga modelet më të njohura të GMT-MASTER. Ajo përputhej me një këllëf në ngjyrë argjendi dhe një byzylyk jubilar rreth 20 cm i gjatë dhe 20 mm i gjerë. Vetëm nga 169$ tani!

Rolex Datejust 116234WRO për meshkuj me ngjyrë argjendi

Nëse dëshironi të zgjidhni një orë luksoze që duket shumë elegante, duhet të zgjidhni këtë Rolex 116234WRO; kjo orë duket si një orë masive në Datejust, kjo orë ka një kasë dhe numërues dhe gjithashtu rripat janë përdorur të gjithë në të njëjtën ngjyrë, gjë që e bën të gjithë ora të duket harmonike pa asnjë gjurmë zhurme. Teknologjia dhe funksionet e avancuara të lëvizjes automatike që ai përdori mundësojnë që ora të përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme aplikimi, si orët. Orë, orë sportive me performancë të lartë etj. Nuk duhet të shqetësoheni se kjo lëvizje do të ketë probleme gjatë përdorimit tuaj.

Rolex Yacht-Master II për meshkuj 116680-0002 44 mm

Rolex 116680-0002 është një orë e famshme luksoze e Yacht-Master II. Ngjyra e saj përbëhet nga bluja dhe e bardha. Diametri i numrit është 44 mm. Kjo lloj ore duket shumë atmosferike kur përdoret nga meshkujt. Trashësia e guaskës është 15 mm, në mënyrë që të mos e ndjeni kur e vishni. Shumë i rëndë, rripi dhe kutia janë inox argjendi 316. Materiali çelik inox 316 ju bën më të sigurt kur përdorni këtë orë. Duart tuaja nuk do të gërvishten, ka rezistencë të mirë korrozioni dhe nuk ndryshket lehtë!

Rolex Datejust 116200BLCAJ Dial automatik blu koncentrik për meshkuj

Le të shohim këtë numërues koncentrik automatik për burra Rolex Datejust 116200BLCAJ; është aplikuar me Rolex Caliber 2836. I përket serisë Datejust 116200, një nga seritë më të njohura të Rolex. Është një orë për meshkuj e cila është 36 mm. Gjerësia e brezit të kësaj ore më të mirë luksoze është rreth 20 mm. Nëse jeni të interesuar, ju lutemi mos hezitoni të blini këtu.